LCMD400-12-5 Panduit
  • More about LCMD400-12-5 Panduit
    LCMD400-12-5 Panduit
    LCMD400-12-5 is manufactured by Panduit and is categorized in the Rectangular Connector Terminals category. LCMD400-12-5 is described as CONN TERM RECT RING 400MM #M12. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM