LCMB400-12-6 Panduit
  • More about LCMB400-12-6 Panduit
    LCMB400-12-6 Panduit
    LCMB400-12-6 is manufactured by Panduit and is categorized in the Rectangular Connector Terminals category. LCMB400-12-6 is described as CONN TERM RECT RING 400MM #M12. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Rectangular Connector Terminals from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Rectangular Connector Terminals
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH