LCMAX70-6-L Panduit
  • More about LCMAX70-6-L Panduit
    LCMAX70-6-L Panduit
    LCMAX70-6-L is manufactured by Panduit and is categorized in the Rectangular Connector Terminals category. LCMAX70-6-L is described as CONN TERM RECT RING 70MM #M6. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"