LCMAX70-10-L Panduit
  • More about LCMAX70-10-L Panduit
    LCMAX70-10-L Panduit
    LCMAX70-10-L is manufactured by Panduit and is categorized in the Rectangular Connector Terminals category. LCMAX70-10-L is described as CONN TERM RECT RING 70MM #M10. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"