LCMA400-16-5 Panduit
  • More about LCMA400-16-5 Panduit
    LCMA400-16-5 Panduit
    LCMA400-16-5 is manufactured by Panduit and is categorized in the Rectangular Connector Terminals category. LCMA400-16-5 is described as CONN TERM RECT RING 400MM #M16. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM