LCC2-12F-Q Panduit
  • More about LCC2-12F-Q Panduit
    LCC2-12F-Q Panduit
    LCC2-12F-Q is manufactured by Panduit and is categorized in the Rectangular Connector Terminals category. LCC2-12F-Q is described as CONN TERM RECT TONG 2 AWG #1/2. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED