JP2SBC87R-L20 Panduit
  • Part Number: JP2SBC87R-L20
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: CBL SUPPORT J-HOOK BLACK BEAM
  • Category: Cable Supports
  • Status:
  • More about JP2SBC87R-L20 Panduit
    JP2SBC87R-L20 Panduit
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Cable Supports from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Supports
  • Documents
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ