IMSBE19-C6L Panduit
  • Part Number: IMSBE19-C6L
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: IMS BUCKLE, 316L SS, 19MM (.75 )
  • Category: Unclassified
  • Status:
  • More about IMSBE19-C6L Panduit
    IMSBE19-C6L Panduit
    IMSBE19-C6L is manufactured by Panduit and is categorized in the Unclassified category. IMSBE19-C6L is described as IMS BUCKLE, 316L SS, 19MM (.75"). Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Panduit
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK