FCM1.2-S6-C14 Panduit
  • Part Number: FCM1.2-S6-C14
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: CABLE MNT #6 SCREW GRY NYL 1.2
  • Category: Cable Mountings
  • Status:
  • Available: 1,985
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FCM1.2-S6-C14 Panduit
    FCM1.2-S6-C14 Panduit
    FCM1.2-S6-C14 is manufactured by Panduit and is categorized in the Cable Mountings category. FCM1.2-S6-C14 is described as CABLE MNT #6 SCREW GRY NYL 1.2". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Cable Mountings from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Cable Mountings
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE