CLT62N-2.5M630 Panduit
  • Part Number: CLT62N-2.5M630
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: SLIT WRAP 0.664 X 2500 BLACK
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about CLT62N-2.5M630 Panduit
    CLT62N-2.5M630 Panduit
    CLT62N-2.5M630 is manufactured by Panduit and is categorized in the Spiral Wrap category. CLT62N-2.5M630 is described as SLIT WRAP 0.664" X 2500 BLACK. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ