CLT50N-C630 Panduit
  • Part Number: CLT50N-C630
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: SLIT WRAP 0.512 X 100 BLACK
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about CLT50N-C630 Panduit
    CLT50N-C630 Panduit
    CLT50N-C630 is manufactured by Panduit and is categorized in the Spiral Wrap category. CLT50N-C630 is described as SLIT WRAP 0.512" X 100 BLACK. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM