CLT25F-C20 Panduit
  • Part Number: CLT25F-C20
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: SLIT WRAP 0.284 X 100 BLACK
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • Available: 82
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLT25F-C20 Panduit
    CLT25F-C20 Panduit
    CLT25F-C20 is manufactured by Panduit and is categorized in the Spiral Wrap category. CLT25F-C20 is described as SLIT WRAP 0.284" X 100 BLACK. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"