CLT188F-C20 Panduit
  • Part Number: CLT188F-C20
  • Manufacturer Name: Panduit
  • Description: SLIT WRAP 1.849 X 100 BLACK
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about CLT188F-C20 Panduit
    CLT188F-C20 Panduit
    CLT188F-C20 is manufactured by Panduit and is categorized in the Spiral Wrap category. CLT188F-C20 is described as SLIT WRAP 1.849" X 100 BLACK. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Panduit
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M