RX-LS200-P Panasonic Electronic
  • Part Number: RX-LS200-P
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: Sensor, AREA RFL PNP IR SW 1MS 200MM ZINC ALLOY CASE DC, [UZD225]
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about RX-LS200-P Panasonic Electronic
    RX-LS200-P is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the Sensors category. RX-LS200-P is described as Sensor, AREA RFL PNP IR SW 1MS 200MM ZINC ALLOY CASE DC, [UZD225]. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A