NX5-D700A-C5 Panasonic Electronic
  • Part Number: NX5-D700A-C5
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: DIFFUSE LIGHT ON 24-240VAC - 12-240VDC 700MM RELAY 5M CABLE
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about NX5-D700A-C5 Panasonic Electronic
    NX5-D700A-C5 is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the Sensors category. NX5-D700A-C5 is described as DIFFUSE LIGHT ON 24-240VAC - 12-240VDC 700MM RELAY 5M CABLE. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH