MQ-WN3A-DC12-24V Panasonic Electronic
  • Part Number: MQ-WN3A-DC12-24V
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: Sensor, Triple Beam Adjustable Range Diffuse, 40mm, Infrared LED, NPN Output
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about MQ-WN3A-DC12-24V Panasonic Electronic
    MQ-WN3A-DC12-24V is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the Sensors category. MQ-WN3A-DC12-24V is described as Sensor, Triple Beam Adjustable Range Diffuse, 40mm, Infrared LED, NPN Output. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM