GX-HL15B-P Panasonic Electronic
  • Part Number: GX-HL15B-P
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, M15, 8mm Range, 3 Wire, PNP, NC, 1 Meter Cable
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about GX-HL15B-P Panasonic Electronic
    GX-HL15B-P is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the Sensors category. GX-HL15B-P is described as Sensor, Proximity, Inductive, M15, 8mm Range, 3 Wire, PNP, NC, 1 Meter Cable. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ