GX-H15A-P-C5 Panasonic Electronic
  • Part Number: GX-H15A-P-C5
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: Inductive Prox, 15mm Rectangular Top Sensing, PNP, NO, 5M cable
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about GX-H15A-P-C5 Panasonic Electronic
    GX-H15A-P-C5 is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the Sensors category. GX-H15A-P-C5 is described as Inductive Prox, 15mm Rectangular Top Sensing, PNP, NO, 5M cable. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"