GX-12MLU-C5 Panasonic Electronic
  • Part Number: GX-12MLU-C5
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: M12 NON-SHIELD DC 2WIRE LEAVE ON (NO) 3MM 1.2KHZ IP67, 5M CABLE
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about GX-12MLU-C5 Panasonic Electronic
    GX-12MLU-C5 is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the Sensors category. GX-12MLU-C5 is described as M12 NON-SHIELD DC 2WIRE LEAVE ON (NO) 3MM 1.2KHZ IP67, 5M CABLE. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM