ERBRE2R50V Panasonic Electronic
  • Part Number: ERBRE2R50V
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: 2.5A F Non-Resettable Surface Mount Fuse, 32 V dc
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH