ERBRD2R50X Panasonic Electronic
  • Part Number: ERBRD2R50X
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: 2.5A F Non-Resettable Surface Mount Fuse, 32 V dc
  • Category: Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL