ERBRD1R50X Panasonic Electronic
  • Part Number: ERBRD1R50X
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: 1.5A F Non-Resettable Surface Mount Fuse, 32 V dc
  • Category: Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK