EEU-FM1E470 Panasonic Electronic
  • Part Number: EEU-FM1E470
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: Capacitor; Alum Electrolytic; Cap 47 uF; Tol 20%; Vol-Rtg 25 VDC; Radial; 5x11; Bulk
  • Category: General Capacitors
  • Status:
  • More about EEU-FM1E470 Panasonic Electronic
    EEU-FM1E470 is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the General Capacitors category. EEU-FM1E470 is described as Capacitor; Alum Electrolytic; Cap 47 uF; Tol 20%; Vol-Rtg 25 VDC; Radial; 5x11; Bulk. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK