EEU-FM0J152 Panasonic Electronic
  • More about EEU-FM0J152 Panasonic Electronic
    EEU-FM0J152 is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the General Capacitors category. EEU-FM0J152 is described as Capacitor; Alum Lytic; Cap 1500 uF; Tol 20%; Vol-Rtg 6.3 VDC; Radial; 10x20; Bulk. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Panasonic Electronic
    ---> General Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  General Capacitors
    General Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM