EEU-FC1E681 Panasonic Electronic
  • Part Number: EEU-FC1E681
  • Manufacturer Name: Panasonic Electronic
  • Description: Capacitor; Alum Electrolytic; Cap 680 uF; Tol 20%; Vol-Rtg 25 VDC; Radial; 10x20; Bulk
  • Category: General Capacitors
  • Status:
  • More about EEU-FC1E681 Panasonic Electronic
    EEU-FC1E681 is manufactured by Panasonic Electronic and is categorized in the General Capacitors category. EEU-FC1E681 is described as Capacitor; Alum Electrolytic; Cap 680 uF; Tol 20%; Vol-Rtg 25 VDC; Radial; 10x20; Bulk. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK