TXS2SL-L-24V-Z Panasonic Electric
  • More about TXS2SL-L-24V-Z Panasonic Electric
    TXS2SL-L-24V-Z is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXS2SL-L-24V-Z is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"