TXS2SL-L-24V-X Panasonic Electric
  • More about TXS2SL-L-24V-X Panasonic Electric
    TXS2SL-L-24V-X is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXS2SL-L-24V-X is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE