TXS2SA-L2-1.5V-Z Panasonic Electric
  • More about TXS2SA-L2-1.5V-Z Panasonic Electric
    TXS2SA-L2-1.5V-Z is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXS2SA-L2-1.5V-Z is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK