TXD2SS-L-24V-X Panasonic Electric
  • More about TXD2SS-L-24V-X Panasonic Electric
    TXD2SS-L-24V-X is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXD2SS-L-24V-X is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM