TXD2SS-L-1.5V-Z Panasonic Electric
  • More about TXD2SS-L-1.5V-Z Panasonic Electric
    TXD2SS-L-1.5V-Z is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXD2SS-L-1.5V-Z is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH