TXD2SS-L-1.5V-4 Panasonic Electric
  • More about TXD2SS-L-1.5V-4 Panasonic Electric
    TXD2SS-L-1.5V-4 is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXD2SS-L-1.5V-4 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 10MA 1.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP