TXD2SA-L-24V-4 Panasonic Electric
  • More about TXD2SA-L-24V-4 Panasonic Electric
    TXD2SA-L-24V-4 is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXD2SA-L-24V-4 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 10MA 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE