TXD2SA-L-1.5V-4 Panasonic Electric
  • More about TXD2SA-L-1.5V-4 Panasonic Electric
    TXD2SA-L-1.5V-4 is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TXD2SA-L-1.5V-4 is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 10MA 1.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE