TX2SA-LT-2.4V-TH-Z Panasonic Electric
  • More about TX2SA-LT-2.4V-TH-Z Panasonic Electric
    TX2SA-LT-2.4V-TH-Z is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. TX2SA-LT-2.4V-TH-Z is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 2.4V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V