TQ2SA-L2-4.5V-X Panasonic Electric
  • More about TQ2SA-L2-4.5V-X Panasonic Electric
    TQ2SA-L2-4.5V-X is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TQ2SA-L2-4.5V-X is described as RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"