TQ2SA-L2-1.5V-Z Panasonic Electric
  • More about TQ2SA-L2-1.5V-Z Panasonic Electric
    TQ2SA-L2-1.5V-Z is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. TQ2SA-L2-1.5V-Z is described as RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM