NL6EBX-6M-DC48V-1 Panasonic Electric
  • More about NL6EBX-6M-DC48V-1 Panasonic Electric
    NL6EBX-6M-DC48V-1 is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. NL6EBX-6M-DC48V-1 is described as RELAY GEN PURPOSE 6PDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE