NC4EBD-JPL2-DC48V Panasonic Electric
  • More about NC4EBD-JPL2-DC48V Panasonic Electric
    NC4EBD-JPL2-DC48V is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. NC4EBD-JPL2-DC48V is described as RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM