NC2D-JPL2-DC24V Panasonic Electric
  • More about NC2D-JPL2-DC24V Panasonic Electric
    NC2D-JPL2-DC24V is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. NC2D-JPL2-DC24V is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT