JW1AFSN-DC48V-F Panasonic Electric
  • More about JW1AFSN-DC48V-F Panasonic Electric
    JW1AFSN-DC48V-F is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. JW1AFSN-DC48V-F is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM