JE1AXN-DC12V-H Panasonic Electric
  • More about JE1AXN-DC12V-H Panasonic Electric
    JE1AXN-DC12V-H is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. JE1AXN-DC12V-H is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP