JC2A-TM-DC12V-VDE Panasonic Electric
  • More about JC2A-TM-DC12V-VDE Panasonic Electric
    JC2A-TM-DC12V-VDE is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. JC2A-TM-DC12V-VDE is described as RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE