JC1A-DC24V-TV Panasonic Electric
  • More about JC1A-DC24V-TV Panasonic Electric
    JC1A-DC24V-TV is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. JC1A-DC24V-TV is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS