JC1A-DC12V-TV Panasonic Electric
  • More about JC1A-DC12V-TV Panasonic Electric
    JC1A-DC12V-TV is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. JC1A-DC12V-TV is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK