JA1A-TMP-AC115V Panasonic Electric
  • More about JA1A-TMP-AC115V Panasonic Electric
    JA1A-TMP-AC115V is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. JA1A-TMP-AC115V is described as RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 115V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"