HC2E-HP-DC24V-F Panasonic Electric
  • More about HC2E-HP-DC24V-F Panasonic Electric
    HC2E-HP-DC24V-F is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. HC2E-HP-DC24V-F is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE