HC2E-H-DC12V-VDE Panasonic Electric
  • More about HC2E-H-DC12V-VDE Panasonic Electric
    HC2E-H-DC12V-VDE is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. HC2E-H-DC12V-VDE is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F