HC2-HTM-AC24V-VDE Panasonic Electric
  • More about HC2-HTM-AC24V-VDE Panasonic Electric
    HC2-HTM-AC24V-VDE is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Power Relays category. HC2-HTM-AC24V-VDE is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS