DS2Y-SL2-DC48V Panasonic Electric
  • More about DS2Y-SL2-DC48V Panasonic Electric
    DS2Y-SL2-DC48V is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. DS2Y-SL2-DC48V is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V