DS2Y-SL2-DC12V Panasonic Electric
  • More about DS2Y-SL2-DC12V Panasonic Electric
    DS2Y-SL2-DC12V is manufactured by Panasonic Electric and is categorized in the Singal Relays category. DS2Y-SL2-DC12V is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Panasonic Electric
    ---> Singal Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Singal Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB